Wpisy użytkownika Ptasiowe twory z dnia 10 września 2012

Liczba wpisów: 2

maciejkowacesarzowa
 
.. wróciłam z urlopu, o którym chyba zapomniałam tutaj wspomnieć po prostu z braku czasu. Jednakże mam nadzieję, że mi wybaczycie ;)

Skoro wróciłam to już zabieram się za odpisywanie na Wasze pytania i jeśli jeszcze jakieś macie to piszcie śmiało, najlepiej od razu na mój mail: kasiennka@o2.pl

Zanim jeszcze zasiądę do pracy to zapraszam Was na moją facebookową stronę:
www.facebook.com/(…)496729173687942…
Jak się tylko bardziej ogarnę i wrócę na dobre na pracownicze tory zaproszę Was na małą rozdawajkę-niespodziankę :)
 

maciejkowacesarzowa
 
Osobiście jesień lubię, ale na osłodę kończącego się lata ogłaszam konkurs/rozdawajkę :)

Nagroda:

Nagrodą za poświęcenie odrobiny Waszego czasu na moją stronę będzie twór wykonany specjalnie dla Zwycięzcy. Nie wiem jeszcze jaką konkretnie twór formę przybierze, ale Wy będziecie mieli największy wpływ na to w jakich twór będzie kolorach i w jakim stylu.

Zasady:

1. Lubicie Ptasiową na fb. www.facebook.com/pages/Ptasiowa/496729173687942
2. Pod postem na fb zgłaszacie swoją chęć udziału w konkursie/rozdawajcie.
3. Na mój mail: kasiennka@o2.pl przesyłacie wiadomości z kolorami, motywami, zdjęciami, które miałyby być inspiracją do zrobienia przedmiotu specjalnie dla Was i krótkim opisem dlaczego miałby on wyglądać tak a nie inaczej. Pamiętajcie, że ma być to związane z kończącym się właśnie latem :)
4. Udostępniacie ten post na swoich tablicach na fb.

Zgłoszenia przyjmuję do 22. września a ogłoszenie Zwycięzcy nastąpi 23. września czyli w pierwszy dzień jesieni. Wybiorę najciekawszą wypowiedź :)

Powodzenia!
pożegnanie lata  z ptasiową.JPG


P.S Nie musicie mnie dodawać do obserwowanych, nie musicie wpisywać się tutaj, ale będzie mi miło jeśli się po prostu zgłosicie i weźmiecie udział :)